هزینه تست پاپ اسمیر

هزینه تست پاپ اسمیر

تست پاپ اسمیر یکی از آزمایش های تشخیصی برای تشخیص سرطان های زنان است. این تست را دکتر متخصص زنان در شیراز انجام می دهد. در ادامه این مقاله میتوانید هزینه تسـت پاپ اسمیر را بدانید.

عوامل موثر بر هزینه تسـت پاپ اسمیر چیست ؟

هزینه تسـت پاپ اسمیر به عوامل متعددی بستگی دارد. این که کدام دکتر و کدام کلینیک را انتخاب کنید میتواند در هزینه تسـت پاپ اسمیر تاثیرگذار باشد. با انجام این تست پزشک متخصص میتواند بیماری های شما را تشخیص دهد.

این که از کدام دستگاه برای انجام این تست استفاده شود نیز میتواند در هزینه تستت پاپ اسمیر تاثیرگذار باشد.

اگر میخواهید بهترین دکتر برای انجام تست پاپ اسمیر در شیراز را بشناسید روی این لینک کلیک کنید.

عوامل موثر بر هزینه تست پاپ اسمیر

هزینه انجام تسـت پاپ اسمیر

قطعا هزینه هایی که باید برای درمان و داروهای سرطان صورت بگیرید قابل مقایسه با یک تست ساده نیست پس اگر نگران هزینه تسـت پاپ اسمیر هستید همیشه این مقایسه را به یاد آورید که در صورت ابتلا به سرطان چه هزینه هایی در پیش رو خواهید داشت. قیمت روش های تشخیصی که با آزمایشگاه هم در ارتباط هستند معمولا سالانه تغییر پیدا می کند. هزینه تسـت پاپ اسـمیر در سال 99 معمولا بین 100 هزار تومن و 400 تومن بوده در صورتی که آزمایش های دیگری به همراه پاپ اسمیر ساده روی نمونه صورت بگیرد.

آیا بیمه هزینه تسـت پاپ اسمیر را قبول میکند ؟

خوشبختانه تست پاپ اسمیر جز کارهایی هست که بسیاری از بیمه ها هزینه آن را پرداخت می کنند . معمولا در مراکزی که به صورت آزاد نیستند و پذیرای دفترچه های بیمه هستند قیمت این تست کمتر از 100 هزار تومن هم می شود.

هر گونه کپی برداری از مطلب فوق بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از توجه شما