متخصص زنان و زایمان شیراز

هر بانویی باید به صورت دوره ای به دکتر زنان در شیراز مراجعه کند. به خصوص بعد از 18 سالگی باید برای چکاپ های دوره ای به چنین پزشکی نیاز دارد. اما سوالی که بسیاری از بانوان از یکدیگر می پرسند این است که بهترین دکتر زنان شیراز کیست؟ در این مقاله می خواهیم به شما بهترین متخصص زنان و زایمان در شیراز را معرفی کنیم.

بهترین دکتر زنان شیراز کیست؟

همه خانم ها از نیاز شخصی خود به دکتر زنان اطلاع دارند و در دوره های مختلفی مجبور می شوند تحت نظر این پزشکان قرار بگیرند. از این رو ما سعی کرده ایم بهترین پزشک متخصص در این زمینه را به شما معرفی کنیم. در جدول زیر لیست کاملی از پزشکان متخصص زنان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس مطب جمع آوری شده است.

بهترین دکتر فوق تخصص زنان و زایمان شیراز کیست؟

در شهر شیراز پزشکان زنان زیادی وجود دارد که به صورت حرفه ای در زمینه درمان بیماری های مربوطه فعالیت می کنند. بسیاری از بانوان نیز می خواهند بهترین دکتر مرد و یا زن متخصص در این زمینه را پیدا کنند که در جدول زیر اسامی آنها آورده شده است اما پیدا کردن یک متخصص خوب مستلزم دانستن ویژگی های آنها است. ممکن است این سوال برای شما پیش آید که یک متخصص خوب را چگونه انتخاب کنیم یا بهترین دکتر زنان چه کسی است؟ در ادامه با ویژگی های این پزشکان بیشتر آشنا می شوید.

بهترین دکتر فوق تخصص زنان و زایمان شیراز کیست؟

لیست کامل پزشکان متخصص زنان و زایمان در شیراز

لیست آدرس و تلفن بهترین متخصص زنان و زایمان شیراز در جدول زیر قرار گرفته است:

بهترین متخصص زنان شیراز

انتخاب یک دکتر زنان خوب و با تجربه به راستی کار دشواری است. اما برای انتخاب متخصص در این زمینه که با تجربه و حرفه ای باشد باید به یک سری نکات توجه کنید که در ادامه این نکات را به شما می گوییم.

 • برخی از بانوان ترجیح می دهند توسط پزشک زنان خانم معاینه شوند اما برای برخی دیگر اهمیت چندانی ندارد و به تخصص پزشک معالج توجه می کنند. بنابراین قبل از هر اقدامی اهمیت جنسیت دکتر زنان را برای خود مشخص کنید.
 • در قدم بعدی باید میزان تخصص و تجربه پزشک مطرح می شود. امروزه افراد سودجو و متاسفانه برخی از پزشکان که تخصص کافی را ندارند با جعل کردن مدرک اقدام به معاینه و تجویز دار می کنند که بسیار خطرناک است. بنابراین در هنگام مراجعه به مدرک و تخصص پزشک معالج دقت کنید.
 • در قدم بعدی می توانید نظر بیماران قبلی را بپرسید. همچنین در صورتی که اقدام به نوبت گیری آنلاین می کنید حتما نظر کاربران قبلی را بخوانید. اگر به دنبال پزشک متخصص برای لابیاپلاستی در شیراز هستید میتوانید به لینک درج شده مراجعه کنید.
 • در نهایت در صورتی که در جلسه اول احساس راحتی با پزشک مربوطه نداشتید می توانید پزشک خود را تغییر دهید.

در هنگام انتخاب متخصص زنان این موارد را در نظر بگیرید

 1. آیا دکتر زنان شهرت خوبی دارد؟
 2. تحصیلات و تجربه دکتر زنان و زایمان چیست؟
 3. رویکرد کلی متخصص زنان برای مراقبت از بارداری و زایمان شما چیست؟
 4. آیا متخصص زنان و زایمان از نوع زایمانی که می‌خواهید انجام دهید پشتیبانی می‌کند (زایمان طبیعی، زایمان در آب، بدون داروهای مضر)؟
 5. چند درصد از بیماران پزشک متخصص شما سزارین می‌کنند؟
 6. دکتر زنان چگونه درد حین زایمان را مدیریت می کند؟
 7. چه کسی برای زمانی که دکتر زنان در دسترس نیست خدمات مورد نیاز را پوشش می دهد؟
 8. اگر OB دیگری ممکن است زایمان را انجام دهد، آیا می توانم از قبل با آنها ملاقات کنم؟
 9. آیا دکتر به من گوش می دهد و مسائل را به وضوح توضیح می دهد؟
 10. آیا کارکنان دفتر دلپذیر و مفید هستند؟
 11. آیا محل دفتر مناسب است؟
 12. تماس های اضطراری و بعد از ساعت کاری چگونه انجام می شود؟
 13. OB وابسته به چه بیمارستانی است؟
 14. آیا بیمه من خدمات این پزشک را پوشش می دهد؟

چگونه از متخصص زنان نوبت بگیریم؟

با وجود کرونا و تغییر شرایط زندگی همه مردم امروزه نوبت دهی آنلاین مورد توجه افراد قرار گرفته است. برای نوبت گرفت از پزشک مورد نظر با مراجعه به جدول انتهای صفحه و تماس گرفتن با مطب وی به راحتی می توانید از منشی پزشک نوبت بگیرد.

9 نکته طلایی در انتخاب بهترین دکتر زنان و زایمان در شیراز

پزشکان متخصص زنان با گذراندن دوران تخصصی توانسته اند مدرک و مجوز درمانی بگیرند. ویژگی های یک دکتر زنان خوب شامل:

 1. تحصیلات: سطح تحصیلات می تواند یکی از ملاک های بسیار مهم برای انتخاب پزشک زنان باشد. به این مورد باید توجه ویژه ای داشته باشید.
 2. تجربه: یکی دیگر از ملاک های اساسی در انتخاب یک دکتر زنان خوب داشتن تجربه کافی برای درمان بیماری های زنان است. این تجربه با سوابق کاری و همچنین درمان تمام بیماری های زنان به دست خواهد آمد.
 3. تخصص: برای انتخاب یک دکتر زنان خوب باید تخصص او را در نظر بگیرد. داشتن تخصص در زمینه درمان بیماری های اصلی زنان مانند انواع سرطان های زنان، بیماری های مقاربتی زنان و.. میتواند یکی از ملاک های مهم باشد.
 4. جنسیت: این معیار میتواند در جهت راحتی شما برای صحبت درباره بیماریتان باشد. طبیعتا صحبت کردن با یک دکتر زن در زمینه بیماری های زنان راحت از صحبت کردن با یک دکتر مرد در این زمینه است.
 5. اعتبار و اعتماد: این مورد به عنوان اساس انتخاب پزشک زنان در نظر گرفته می شود. این که توانید به راحتی به دکتر خود اعتماد کنید یک نکته قابل توجه خواهد بود.
 6. محل کار پزشک: بیمارستانی که دکتر انتخابی شما در آن مشغول به فعالیت است مهم است. اگر نیاز به جراحی و یا بستری در بیمارستان باشد انتخاب یک بیمارستان با تجهیزات ویژه میتواند به شما کمک بسزایی کند.
 7. نزدیکی مطلب پزشک: اگر مطب پزشک به شما نزدیک باشد یک معیار مهم برای شما خواهد بود. دسترسی سریع به پزشک زنان نیز نکته قابل توجهی خواهد بود.
 8. دیدگاه مشترک: داشتن دیدگاه مشترک با پزشک ملاک بسیار مهمی است. با داشتن این ویژگی میتوانید هر دو به اتفاق نظر برسید.
 9. با اخلاق و حرفه‌ای بودن: داشتن اخلاق حرفه ای یکی از معیار های مهم برای پیدا کردن متخصص زنان در نظر گرفته می شود.

9 نکته طلایی در انتخاب دکتر زنان خوب

وظایف فوق تخصص زنان و زایمان چیست؟

وظایف اصلی یک جراح و فوق تخصص زنان در واقع درمان بیماری های حاد زنان است. موارد زیر به عنوان وظایف اصلی این پزشکان در نظر گرفته می شود:

 • تشخیص صحیح و به موقع
 • انجام جراحی بیماران به بهترین نحوه ممکن
 • نظارت بر بیماران پس از انجام عمل جراحی و پیگیری مداوم جهت دستیابی هرچه سریع تر سلامتی بیماران
 • تصمیم گیری در مورد مناسب ترین روش جراحی

این پزشکان در زمینه جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی مانند تزریق ژل و چربی به لابیا، لابیاپلاستی و … نیز فعالیت میکنند.

نوبت دهی بهترین پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز

سایت زنان و زایمان با معرفی بهترین متخصصین در این زمینه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آنها را پیدا کرده و به صورت آنلاین از آنها نوبت بگیرید. میتوانید با مراجعه به جدول فوق و پیدا کردن اطلاعات دکتر مورد نظر خود از منشی وی به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

نوبت دهی بهترین پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز

تفاوت‌های اصلی میان ماما و متخصص زنان و زایمان

 • مامایی زیرشاخه‌ای از علوم پزشکی می باشد که به مادران باردار و نوزادان کمک می کند. ماما وظیفه دارد قبل از بارداری، در طول بارداری، هنگام زایمان و پس از زایمان مراقبت‌های لازم را از مادر و نوزاد به سر انجام برساند.
 • دکتر زنان مشکلات و بیما‌ری‌های مربوط به آنها را تشخیص داده و درمان می‌کند. پزشک زنان تست‌های مختلفی را با هدف سلامت زنان انجام می‌دهد. دیگر وظیفه‌‌ی اصلی متخصص زنان و زایمان انجام عمل سزارین است.

8 دیدگاه برای “متخصص زنان و زایمان در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس”

 1. من از شهرستان میام و اصلا دکتر زنان شیراز رو نمیشناختم. وقتی توی گوگل سرچ کردم و یک لیست کامل از متخصص زنان رو دیدم خیلی خوشحال شدم. جالب تر اینکه شماره هاشون هم ثبت شده بود که راحت تر می تونستم نوبت بگیرم.
  مرسی پی جو

 2. تا جایی که من میدونم بعضی از دکترهای زنان فقط زنان و زایمان ویزیت می کنند و بعضی ها هم فقط بیماری های عفونی ویزیت می کنند. قبل از اینکه برید پیش دکتر زنان حتما از منشیش تلفنی بپرسید تا اونجا علاف نشید.

 3. من از دکترم راضی نیستم و میخوام دکترم رو عوض کنم. اما نمیدونم کدوم دکتر زنان رو توی شیراز انتخاب کنم!

 4. دکتر جاودان عالی هستند. من واقعا راضی هستنم. مشکل کیست تخمدان داشتم که با قرص درمان شد.

 5. بچه ها کسی به پزشک زنان خوب تو شیراز میشناسه معرفی کنه؟؟ من کیست تخمدان دارم متاسفانه

 6. به نظر من که دکتر البرزی یکی از بهترین جراح زنان و نازایی تو شیراز هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.