هزینه لابیاپلاستی

هزینه عمل جراحی لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن امروزه طرفدارن زیادی پیدا کرده است. این که واژن شکل زیبایی داشته باشد بسیار مهم و حائز اهمیت برای خانم ها است. در این مقاله میتوانید جواب این سوال رایج که هزینه لابیاپلاسـتی چقدر است پیدا کنید.

لابیاپلاستی (به انگلیسی: Labiaplasty) نوعی عمل جراحی پلاستیک برای اصلاح لبه کوچک، لبه بزرگ و پوست اطراف فرج است. زنانی که به دنبال انجام این عمل جراحی هستند. هزینـه لابیاپلاستی را در ادامه خواهیم گفت.

عوامل موثر در هزینه عمل لابیاپلاستی چیست؟

  • متخصص زنان: انجام جراحی لابیاپلاستی نزد پزشکی که دارای مهارت و تجربه می باشد، نسبت به پزشک زنانی که مبتدی است هزینه بیشتری دارد، زیرا دستمزد دریافتی او بیشتر خواهد بود.
  • موقعیت جغرافیایی: انجام جراحی زیبایی لابیاپلاستی در کلان شهرهایی مانند شیراز و تهران نسبت به شهرهای کوچک تر بیشتر خواهد بود.
  • تکنیک جراحی: بسته به تکنیکی که پزشک برای جراحی زیبایی واژن برای بیمار انجام می دهد هزینه جراحی لابیاپلاستی متغیر خواهد بود.
  • شکل و فرم لابیا مینور: هر شخص دارای فرم واژن متفاوتی است، بسته به شکل و فرم لابیا مینور فرد هزینه لابیـاپلاستی متغیر خواهد بود.
  • انجام عمل لابیاپلاستی با جراحی های زیبایی دیگر: گاهی اوقات پزشک برای اینکه نتیجه جراحی خیلی خوب باشد، این جراحی را با جراحی زیبایی دیگر همراه می کنند بنابراین هزینه ای دیگر علاوه بر هزینه جراحی لابیاپلاستی اضافه می شود.
  • محل انجام جراحی : اینکه جراحی لابیاپلاستی در کجا انجام شود ( مطب خصوصی – بیمارستان دولتی – بیمارستان نیمه دولتی – بیمارستان خصوصی ) می تواند در هزینه جراحی موثر باشد.
  • مواد مورد استفاده مانند نخ بخیه استفاده از لیزر و… نیز در هزینه لابـیاپلاستی موثر است.

آیا بیمه‌ هزینه لابیـاپلاستی را قبول میکند؟

از آنجایی که لابیاپلاستی عمل زیبایی محسوب می‌شود هزینه های آن تحت پوشش بیمه و بیمه های تکمیلی قرار نمی‌گیرد و در کل عمل لابیاپلاستی و دیگر عمل های زیبایی واژن تحت پوشش بیمه نیستند.

هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است؟

هزینه جراحی زیبایی واژن یا همان لابیـاپلاستی بسته به عواملی که در بالا ذکر شد متفاوت می باشد، برای اینکه هزینه دقیقی از این جراحی زیبایی را بدانید، باید به پزشک زنان مراجعه کرده و پس از معاینات لازم هزینه دقیق برای شما مشخص شود، اما به طور حدودی هزینه این جراحی حدود 4.000.000 تا 6.000.000 میلیون می باشد.

بیتشر بخوانید : لابیاپلاستی در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید