متخصص زنان و زایمان > متخصص زنان و زایمان ایران > نکات خرید تخت ژنیکولوژی معاینه زنان
نکات خرید تخت ژنیکولوژی معاینه زنان

تخت معاینه زنان یه تخت ژنیکولوژی به انگلیسی (Obstetrics and gynaecology) مناسب برای معاینه بانوان می باشد. این تخت به پزشک متخصص زنان کمک می کند که کار معاینه را راحت تر انجام دهد. ابعاد تخت ژنیکولوژی متفاوت می باشد. تخت ژنیکولوژی برقی قیمت بالاتری نسبت به تخت ژنیکولوژی دست دوم دارد. قیمت تخت ژنیکولوژی مکانیکی به کشور تولید تخت ژنیکولوژی بستگی دارد. که در همین مقاله به طور کامل این تخت و مزایایی که برای متخصص زنان را دارد مورد بررسی قرار می دهیم.

آشنایی با مزایای تخت معاینه زنان

تخت ژنیکولوژی یا همان تخت معاینه زنان می باشد. در واقع ژنیکولوژی نام یک شاخه ای از علم پزشکی می باشد که بر روی دستگاه تناسلی بانوان مطالعه می کند.

این تخت در واقع به گونه ای طراحی شده است که پزشک معالج بتواند به راحتی بیمار را معاینه کند. پزشک می تواند به راحتی ارتفاع تخت از سطح زمین را تنظیم کند با این کار دقت پزشک به مراتب بیشتر می شود.

قیمت تخت ژنیکولوژی معاینه زنان چقدر است؟

قیمت تخت ژنیکولوژی با توجه به نوع تخت انتخابی شما متفاوت می باشد. به عنوان مثال برقی یا دستی بودن تنظیمات تخت، نوع شاسی، بست، رویه تشک، کشور سازنده، برند تخت معاینه و … همگی این عوامل بر روی نحوه قیمت گذاری تخت ژنیکولوژی یا همان تخت معاینه موثر می باشد.

خرید تخت معاینه دست دوم

گاها افراد برای کمتر هزینه کردن سعی می کنند از تخت های دست دوم استفاده کنند. استفاده از تخت دست دوم برای اوایل کاری می تواند مناسب باشد اما بهتر است برای اینکه خریدی مقرون به صرفه تری را تجربه نمایید از تخت های آکبند و نو استفاده کنید. داشتن گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش برای هر دستگاه الزامی است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم حتما خرید خود را فروشگاه های معتبر انجام دهید.

قیمت تخت ژنیکولوژی معاینه زنان چقدر است؟
قیمت تخت ژنیکولوژی معاینه زنان چقدر است؟

نکات خرید تخت ژنیکولوژی معاینه زنان

خوب است بدانید تمامی تنظیمات تخت معاینه از طریق موتورهای این تخت انجام می شود. به همین دلیل جنس موتور از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر می خواهید طول عمر تخت خود را بالا ببرید به یاد داشته باشید نوع قطعات استفاده شده در تخت از جمله شاسی، بست و رویه تشک باید مرغوب باشد. همچنین لازم به ذکر است که نحوه استفاده و نگهداری از تخت نیز در طول عمر تخت معاینه موثر می باشد.

به طور مثال توجه داشته باشید که اگر در جایی از تخت خرابی اتفاق افتاد هر چه سریعتر مشکل را برطرف کنید تا در حین کار مشکل به سایر قطعات نفوذ نکند.

آخرین سخن درباره خرید تخت ژنیکولوژی

تخت ژنیکولوژی یکی از اولین ابزارها برای اتاق معاینه زنان می باشد. در واقع با استفاده از این تخت است که پزشک می تواند به راحتی و بدون اینکه مشکلی در معاینه داشته باشد بیمار را معاینه کند. لازم به ذکر است در هنگام خرید دقت داشته باشید تختی با کیفیت را خریداری کنید و صرفا قیمت خرید مد نظر شما نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *