سرطان شناسی زنان شیراز

در این مطلب میتوانید با بهترین پزشکان متخصص سرطان شناسی زنان ( انکولوژی زنان ) در شیراز بیشتر آشنا شوید. همچنین برای نوبت دهی پزشکان انکولوژی زنان یا سرطان شناسی زنان در شیراز میتوانید از جدول زیر استفاده کنید.

لیست پزشکان متخصص سرطان شناسی زنان در شیراز

ردیفنام پزشکنشانیشماره تماس
1دکتر فاطمه احمدپورشیراز، مرکز آموزشی درمانی حضرت زینب07137266811
2دکتر مهناز پاک نیت جهرمیشیراز، بلوار زند، بعد از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک سپه، مجتمع پارسیان، طبقه 107132307676
3دکتر مینو رباطیشیراز، بلوار زند، مقابل دانشکده مهندسی، ساختمان یاس، طبقه 207132333378
4دکتر گلنار سرورشیراز، بیمارستان دنا07136490411
5دکتر زهرا صرافشیراز، بلوار زند، مجتمع پزشکی شیراز، آپارتمان 305، طبقه 307132356540

متخصص سرطان شناسی زنان (انکولوژی زنان) کیست ؟

متخصص سرطان‌ شناسی زنان در شیراز یک رشته تخصصی در زمینهٔ جراحی زنان و زایمان است که بر روی سرطان‌های دستگاه تولید مثل از جمله سرطان دهانه رحم، سرطان رحم سرطان مهبل، سرطان تخمدان و سرطان واژن متمرکز است. متخصصان این رشته آموزش‌های گسترده‌ای را در تشخیص و درمان این بیماری‌ها می‌بینند.

بیشتر بخوانید : درمان سرطان رحم در شیراز

فلوشیپ سرطان شناسی زنان (انکولوژی زنان)

سرطان پستان، سرطان تخمدان، سرطان رحم و سرطان دهانه رحم، سرطان‌هایی است که به‌ طور خاص صرفاً در زنان دیده می‌شود؛ البته به ندرت ممکن است مردان نیز مبتلا به سرطان پستان شوند. در اینجا می توانید مقاله سرطان شناسی زنان در شیراز را مطالعه کنید.

دکتر فوق تخصص سرطان شـناسی زنان را چگونه پیدا کنیم ؟

اگر به دنبال بهترین دکتر متخصص سرطان شناسی زنان یا انکولوژی زنان​ در شیراز می گردید، اگر در انتخاب فلوشیپ سرطان شناسی زنان یا انکولوژی زنان خوب دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که از سایت زنان و زایمان به عنوان مرجع معرفی پزشکان متخصص در شهر شیراز لیست کاملی از پزشکان متخصص سرطان شناسی زنان یا انکولوژی زنان را در اختیار شما قرار داده.

سرطان‌شناسی زنان در شیراز یک رشته تخصصی در زمینهٔ جراحی زنان و زایمان است که بر روی سرطان‌های دستگاه متمرکز است. ( ویکی پدیا )

دیدگاهتان را بنویسید