متخصص زنان و زایمان > جراحی های زیبایی > تنگ کردن واژن با نخ > لیفت و تنگ کردن واژن با نخ چگونه است و چه مزایایی دارد؟
لیفت واژن با نخ

امروزه با پیشرفت علم پزشکی در زمینه زیبایی هر روز تکنیک های جدیدی در حوزه عمل های زیبایی به وجود می آید. زنان، آگاه تر از گذشته، به دنبال راه های زیبایی بیشتر حتی در ناحیه تناسلی خود هستند.لیفت و تنگ کردن واژن با نخ یکی از عمل های زیایی ناحیه تناسلی در خانم ها است که امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. آیا شما با این روش و علت انجام آن آشنایی دارید؟ آیا می دانید که بهترین دکتر زنان برای لیفت و تنگ کردن واژن با نخ چه کسی است؟ برای پاسخ به این سوالات این مقاله را تا انتها بخوانید.

لیفت واژن با نخ، یک قدم تا جوانسازی واژن

ایفت کردن وازن با روش های جراحی و غیر جراحی از این روزها یکی از عمل های زیبایی بانوان است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. با استفاده از نخ های خاردار که در قسمت هایی از واژن کار گذاشته می شود موجب اصلاح مشکلات ظاهری و شلی واژینال می شود. گشادی واژن علاوه بر مشکلات عدیده ای که برای یک خانم ایجاد می کند موجب جذب عفونت های متعدد نیز می گردد. درمان گشادی واژن به درمان عفونت های زنان نیز کمک شایانی می کند.

افراد کاندید برای لیفت واژن با نخ

لیفت کردن واژن با نخ که پزشکان متخصص در این زمینه در لینک درج شده قرار گرفته اند، بر خلاف جراحی پرینورافی میتواند هم برای خانم های یائسه و هم برای دیگر بانوان نتیجه بخش باشد. افراد زیر طبق نظر پزشک زنان برای این عمل مناسب هستند:

 • بانوان یائسه
 • افرادی با اختلالات کف لگنی
 • افرادی که ورزش های سنگین انجام می دهند
 • افرادی با زایمان های مکرر
 • افرادی که دچار شلی واژن هستند
 • افرادی که سکس های متعدد داشته اند
 • خانوم های جوان که زایمان نداشته اند اما دچار شلی واژن هستند

مزایای لیفت واژن با نخ

این کار برای جوانسازی بدن دارای مزایای بسیاری است که هر بانویی را برای تجربه ی این کار زیبایی ترغیب می کند. برخی از این مزایا بدین شرح است:

 • بدون درد
 • بدون بیهوشی
 • رفع شلی، بد شکلی و بد فرمی واژن
 • موجب تنگی واژن می گردد.
 • یک کار زیبایی سرپایی است و دوران نقاهت ندارد.
 • تاثیر این کار زیبایی با عمل های جراحی زیبایی واژن تقریبا برابری می کند.
 • برای بانوان یائسه، موجب می شود ترشحات به حد نرمال برسد.
 • ماندگاری مناسب و رضایت بخش برای مراجعان

مزایای لیفت واژن با نخ

ماندگاری لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ های خاردار انجام می شود. حدودا ۶ الی ۹ ماه زمان لازم است که این نخ ها جذب بدن شوند، و در نهایت موجب سفتی عضله ی واژن و برطرف شدن مشکلات واژینال می گردد. که در نهایت موجب سفتی عضله ی واژن با ماندگاری بالا می گردد. هر چقدر از زمان انجام لیفت نخ گذشته باشد تاثیر نخ ها بر روی عضلات بیشتر و موجب سفتی عضلات واژن می گردد. ماندگاری لیفت واژن را نمیتوان با جراحی زیبایی لابیاپلاستی مقایسه کرد اما رضایت بسیاری از مراجعان از انتخاب این عمل زیبایی را به همراه داشته است.

دوره ی نقاهت لیفت واژن با نخ

روش زیبایی لیفت واژن با نخ دوره ی نقاهت ندارد و کاملا سرپایی انجام می شود. بدون بیهوشی و با بی حسی موضعی نخ ها در قسمت هایی از واژن قرار می گیرند. خیلی سریع است و حداکثر ظرف مدت نیم ساعت انجام می شود. فرد پس از انجام این کار می تواند به راحتی به ادامه فعالیت های روزمره خود بپردازد.

تاثیر لیفت واژن بر رابطه جنسی

در حقیقت این روش برای تغییر اندازه ناحیه دهانه واژن انجام می‌شود و یکی از اهداف آن ایجاد تغییرات مثبت در روند رابطه جنسی می‌باشد. یکی از وظایف متخصص زنان ان است که مشکلات جنسی خانم ها در برقراری رابطه های جنسی با شریک خود را رفع کنند بنابراین باید دقت فرمایید اگر این روش تاثیر منفی بر این فرآیند می‌گذاشت، دکتر زنان از انجام آن اجتناب می‌کرد. آمار بالایی از خانم ها که زایمان متعدد خصوصا زایمان طبیعی داشته اند، تا حدودی گشادی واژن ایجاد شده است که این تکنیک موجب بهبودی گشادی واژن شده و کیفیت روابط جنسی میان زوجین را افزایش می‌دهد. لیفت واژن حتی موجب تقویت عضلات دهانه واژن شده که لذت جنسی را میان زوجین افزایش می‌دهد.

نتیجه گیری
برای انجام خدمات لیفت واژن با نخ حتما توجه داشته باشید کار توسط بهترین متخصص جراحی زیبایی زنان و در میطی بهداشتی انجام شود. لیفت واژن با نخ بهترین گزینه ی درمانی برای افرادی است که مایل به اصلاح مشکلات واژینال خود هستند اما تمایلی به انجام جراحی های سنگین ندارند. دوره ی نقاهتی برای انجام این کار زیبایی وجو ندارد پس برای بانوانی که به سبب مشکلات و دغدغه های زمانی برای طی کردن دوران نقاهت از انجام این عمل های زیبایی منصرف می شوند بسیارمناسب و مطلوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *