متخصص زنان و زایمان > بارداری و زایمان > دکتر تعیین جنسیت قبل از بارداری در شیراز
تعیین جنسیت جنین شیراز

اگر قصد برایتان مهم است که جنسیت فرزند خود را قبل از اقدام به باردارب تعیین کنید باید به دکتر تعیین جنیست جنین مراجعه فرمایید و تمام اقداماتی که بنابر صلاح دید دکتر برای جنسیت مورد نظرتان لازم است انجام دهید را در نظر بگیرید و رعایت فرمایید. در ادامه بهترین دکتر تعیین جنسیت قبل از بارداری در شیراز را به همراه اطلاعات آدرس و شماره تماس معرفی کرده ایم.

بهترین متخصص تعیین جنسیت جنین در شیراز

قبل از اقدام به بارداری شما می توانید با چند اقدام ساده جنسیت فرزند خود را پیش بینی نمایید. کاشت جنین پسر در شیراز و آزمایش خون تعیین جنسیت در شیراز جزو اولین قدم ها برای تعیین جنسیت می باشد.

نامنشانی مطبشماره تماس
دکتر مژگان صیادیشیراز، خیابان صورتگر، تقاطع معدل، ساختمان تابش، طبقه دوم، واحد 509175030240 07132313000
دکتر شهناز پوربرفه ایشیراز، بلوار زند، نبش صورتگر، ساختمان کیمیا طبقه سوم07132340606
دکتر رضا پژومند
متخصص ژنتیک پزشکی
شیراز، ابتدای بلوار مطهری شمالی، جنب زیرگذر زرگری، بن بست 3، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی مرکز درمان ناباروری شیراز07136271901
سعیده مریدیشیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه 4، ساختمان اریا، واحد 407138431148
سیده زهرا قائمیشیراز، پل معالی آباد، بلوار بهشت، نبش کوچه 2، پشت ایستگاه اتوبوس، ساختمان پورسینا، طبقه 3، واحد 507136251975
گلاب دهقانشیراز، بیمارستان مادر و کودک شوشتری07132324805
آمنه غلام پورشیراز، خ قصردشت، بلوار بهشتی، روبروی بوستان خلدبرین، ساختمان پالادیوم، بلوک 3، طبقه 5، واحد 35307136289299
دکتر هرمز ملکمیشیراز، بلوار کریمخان زند – روبروی هتل پارس – کوچه 47 – ساختمان نگین – طبقه سوم07132332442
دکتر مریم شاکرشیراز، خ قصر دشت نزدیک بیمارستان فرهمند ساختمان پاسارگاد07136279137
دکتر فرزانه صحرائیانشیراز، خیابان کریم خان زند – روبروی خیابان هفت تیر (20 متری سینما سعدی) – ساختمان دی – طبقه 507132301553
دکتر پگاه کرامتیشیراز، خیابان هفت تیر – خیابان معدل – نرسیده به فلسطین (باغشاه) – ساختمان تابا – طبقه چهارم – کلینیک فوق تخصصی درمان ناباروری ثمر0713252

روش های تعیین جنسیت جنین چگونه است؟

روش های مختلفی در جهت تعیین قطعی جنسیت جنین وجود دارد که عبارت است از:

تعیین جنسیت جنین به روش intrauterine insemination) iui)

روش آی یو آی در تعیین جنسیت جنین یکی از روش های موثر و کار آمد است. در این روش اسپرم های آقا شامل y و x است. جدا سازی و شستوشو داده شده و به داخل رحم خانم تلقیح می شود.

تعیین جنسیت جنین به روش PaD)IVF)

در این روش لقاح کاملا آزمایشگاهی خواهد بود. جنین صد در صد پسر یا دختر داخل رحم مادر کاشته می شود. باید خاطر نشان کنیم که وجود یک سری شرایط پرتنش و استرس زا روی جنسیت فرزند بی تاثیر نیست.

قبل از اقدام برای بارداری و تعیین جنسیت با یک متخصص زنان در شیراز مشورت کنید.

تعیین جنسیت صد درصد پسر

طرز فکر قدیمی بر این باور است که حداقل یک فرزند پسر در خانواده ها وجود داشته باشد. یا برخی از خانواده ها که دارای چند فرزند دختر هستند ترجیح می دهند یک فرزند پسر داشته باشند. اگرچه این تفکر مقدار زیادی تغییر کرده ولی هنوز هم تا حدی در فرهنگ ما وجود دارد. البته هستند افرادی که میخواهند جنسیت فرزندی داشته باشند که ندارند مثلا اگر پسر دارند مایلند دختر دار شوند و‌ یا بالعکس.

برای اینکه صاحب فرزند پسر شوید می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

  • رژیم غذایی
  • نزدیکی بر اساس زمان تخمک گذاری
  • شست و شوی واژن
  • از طریق pad) ivf )

بهترین دکتر تعیین جنسیت در شیراز

تعیین جنسیت جنین با استفاده از زمان مقاربت

چنانچه نزدیکی زوجین در زمان تخمک گذاری باشد با توجه به سن کوتاه تر کروموزوم های Y که توانایی ماندگاری زمان زیادی در رحم خانم ندارد می توان احتمال داد که Y بیشتری به سمت تخمک ها برای لقاح می روند و جنین احتمالا پسر خواهد بود. اگر نزدیکی چند روز قبل یا چند روز بعد از تخمک گذاری باشد به علت اینکه کروموزوم های X بیشتری از پدر جهت لقاح به سمت تخمک مادر روانه می شوند و به احتمال زیاد جنین دختر خواهد شد.

شما می توانید با تنظیم زمان قاعدگی و مقاربت خود درصد احتمال جنین دلخواه خود را افزایش دهید. این روش آسان ترین روش تعیین جنسیت برای زوجین می باشد. در این روش دیگر نیازی به دکتر تعیین جنسیت قبل از بارداری در شیراز نخواهید داشت. اما درصد احتمال جنین دل خواه شما کمتر می باشد.

آیا پس از آنکه مطلع شدیم که باردار شده ایم می توان جنسیت جنین را تغییر داد؟

جنسیت جنین در زمان لقاح یا ترکیب اسپرم و تخمک مشخص می گردد و زمانی که سلول های جنینی شروع به تشکیل و تقسیم شدن می نمایند آن سلول ها مشخص اند. روش های مختلفی برای درمان ناباروری زنان وجود دارد که میتوانید به لینک درج شده مراجعه کنید.

بهترین دکتر تعیین جنسیت در شیراز کیست؟

کاشت جنین پسر در شیراز که بسیار هم متداول شده است به انتقال جنین های تشکیل شده در آزمایشگاه به روش لقاح مصنوعی، به رحم مادر گفته می شود. انتقال جنین به دو صورت fresh و فریز انجام می شود. قبل ازانتقال جنین لازم است رحم مادر برای پذیرش جنین ها آماده شود که این کار توسط متخصص نازایی انجام می شود.

تعیین جنسیت با ای یو ای در شیراز یکی از روش هایی است که شما می توانید از جنسیت فرزند خود اطمینان داشته باشید. اما برای پیدا کردن بهترین دکتر تعیین جنسیت در شیراز می توانید به لیستی که در بالا نگارش شده مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *