متخصص زنان و زایمان شیراز > بارداری و زایمان > غربالگری جنین شیراز |بهترین مراکز غربالگری جنین در شیراز
غربالگری جنین در شیراز

در این مطلب برای شما آزمایش غربالگری جنین را توضیح خواهیم داد. همچنین بهترین مراکز غربالگری جنین در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس قرار گرفته است.در این لیست به معرفی بهترین مراکز سونوگرافی جنین میپردازیم با ما همراه باشید.

لیست بهترین کلینیک غربالگری جنین در شیراز

ردیفنام پزشکنشانی بهترین مراکز و آزمایشگاه برای غربالگری جنینشماره تماس
1آزمایشگاه پاتوبیولوژی گیتیشیراز، معالی آباد، نبش خیابان پزشکان، مجتمع پزشکان،
طبقه چهارم، واحد 41
07136341130
07136340508

بهترین مرکز غربالگری جنین در شیراز کجاست؟

در دوران بارداری باید سلامت جنین از هر جهت بررسی شود. این کار در مراکز تخصصی تحت نظر پشک متخصص صورت می گیرد. در جدول فوق بهترین مراکز در این زمینه در شیر شیراز را وب سایت تخصصی زنان و زایمان به شما معرفی کرده است. 

یکی دیگر از کارهایی که برای تشخیص سلامت وی انجام میدهند سونوگرافی جنین است. در لینک درج شده با مراکز تخصصی رد این زمینه آشنا می شوید.

غربالگری جنین چیست ؟

دوران بارداری، دوران بسیار مهمی است. نگرانی‌های زیادی درباره‌ی سلامت جنین و مادر در این دوران وجود دارد. وضعیت سلامتی جنین، یکی از دغدغه‌های اصلی هر پدرومادری است.

تست‌های غربالگری مرحله اول و دوم بارداری به مجموعه‌ای از بررسی‌های سونوگرافی و آزمایشگاهی گفته می‌شود که در غربالگری جنین در شیراز انجام میشود.

آزمایش غربالگری برای چه کسانی است؟

با توجه به اینکه نقایص و سندرم‌های مورد بررسی در خانواده‌هایی که هیچ سابقه‌ای ندارند، نیز به میزان کافی دیده می‌شود بنابراین توصیه می‌شود همه خانم‌ها در هر سنی، تست‌های غربالگری را انجام دهند.

در غربالگری جنین چه مشکلاتی درباره جنین مشخص می شود ؟

مشکلات ژنتیکی و کروموزومی
مشخص شدن مشکلات ذهنی
مشکلات اندامی
مشکلات استخوانی

بیتشر بخوانید : متخصص زنان در شیراز

هزینه غربالگری جنین در شیراز چقدر است ؟

هزینه غربالگری جنین در شیراز بسته به وضعیت بیمه بیمار، مرکز و آزمایشگاه ( دولتی – خصوصی ) و تعداد آزمایش ها برای هر فرد متفاوت می باشد.

سونوگرافی ان تی (NT)

سونوگرافی NT در اغلب موارد، توسط متخصص سونوگرافی انجام می‌شود که آموزش‌های ویژه‌ای دیده است، اما ممکن است توسط پزشک متخصص زنان و زایمان که دوره‌های ویژه‌ای را گذرانده است نیز انجام شود.
شاید با وجود این که جنین دارای هیچ مشکلی نیست، نتایج این سونوگرافی حاکی از احتمال بالای وجود برخی مشکلات باشد.