هزینه آی یو دی

روش های مختلفی برای جلوگیری از بارداری وجود دارد. جدید ترین روش استفاده از دستگاه آی یو دی است. در ادامه این مقاله میتوانید با هزینه دستگاه آی یو دی بیشتر آشنا شوید.

هزینه آی یو دی

عوامل موثر بر هزینه گذاشتن آی یو دی چیست ؟

موارد متعددی میتواند بر هزینه گذاشتن و یا برداشتن آی یو دی تاثیرگذار باشد. این موارد شامل :

  • جنس دستگاه آی یو دی بر هزینه آن بسیار موثر است . این که دستگاه از چه جنسی باشد میتواند بر افزایش و یا کاهش هزینه انجام این کار تاثیرگذار باشد.
  • کلینیک انتخابی شما برای انجام این کار نیز میتواند بر هزینه ها تاثیرگذار باشد. این که در چه کلینیکی این کار را انجام میدهید با توجه به تجهیزاتی که دارد بر افزایش و یا کاهش هزینه ها تاثیرگذار است.
  • پزشکی که در جهت انجام این کار انتخاب میکنید بسیار مهم است. هر چه پزشک با تجربه تر باشد کار برای شما راحت تر خواهد بود. در ضمن در نظر داشته باشید که دستمزد پزشک بر هزینه این کار تاثیرگذار خواهد بود.
  • روش کارگذاری دستگاه بسیار مهم است و اگر درست کار گذاشته نشود میتواند تاثیرات بدی بر بدن داشته باشد
  • دستگاه آی یو دی انواع مختلفی دارد و هر کدام قیمت متفاوتی خواهد داشت. نوع دستگاه میتواند بر هزینه انجام آی یو دی تاثیرگذار باشد.
  • مراقبت های بعد از انجام این کار نیز یکی از مواردی است که هزینه بر خواهد بود. استفادهاز داروهای مسکن و … بر افزایش هزینه این کار تاثیرگذار است.

قیمت آی یو دی IUD مس

همانطور که در بالا گفته شد هزینه انجام آی یـو دی با توجه به جنس دستگاه میتواند افزایش و یا کاهش داشته باشد. قیمت آی یو دی از جنس مس بسته به کلینیک انتخابی شما میتواند متفاوت باشد.

آیا بیمه هزینه انجام آی یـو دی را پرداخت میکند ؟

بسته به بیمه درمانی شما و بیمه تکمیلی شما در برخی موارد حدودی از هرینه انجام این کار را بیمه به شما پرداخت خواهد کرد.

IUD” stands for “intrauterine device.” Shaped like a “T” and a bit bigger than a quarter, an IUD fits inside your uterus.

دیدگاهتان را بنویسید