دستگاه آر اف واژن و کاربردهای آن

با پیشرفت علم پزشکی دیگر نیاز به جراحی برای درمان برخی از بیماری های زنان مانند واژینیسموس و گشادی واژن نباشید. دستگاه آر اف RF واژن به شما کمک میکند تا بدون جراحی این عارضه ها را درمان کنید. در این مطلب با دستگاه آر اف واژن و همچنین کاربردهای اساسی آن بیشتر آشنا می شوید.

RF واژینال چیست؟

بسیاری از افراد دستگاه RF واژن را با دستگاه هیگز یکی میدانند در صورتی که امواج این دستگاه ها با هم بسیار متفاوت است. امواج آر اف واژینال از نوع رادیوفرکوئنسی است که باعث جذب بافت های واژن می شود. دکتر متخصص زنان از این دستگاه برای درمان بسیاری از بیماری های زنان بدون جراحی استفاده می کند.

چگونگی عملکرد دستگاه آر اف واژن

این دستگاه با بهره گیری از فرکانس به اندازه باعث گرما میوشد. این گرما جریان خون در نواحی لگن و واژن را زیاد میکند و باعث خون رسانی بهتر در این ناحیه می شود. نتیجه این فعالیت ایجاد بافت های جدید است که میتواند به عضلات آن ناحیه کمک کند.

کاربردهای آر اف واژینال در شیراز

دستگاه آر اف واژن بسیاری از بیماری های زنانه را درمان می کند. این دستگاه با پیشرفت علم پزشکی تولید شده و بدون نیاز به جراحی می تواند بیماری های ناحیه تناسلی در خانم ها را درمان کند. از جمله بیماری هایی که با این دستگاه درمان می کند:

کاربردهای آر اف واژینال در شیراز

مزایای استفاده از لیزر آر اف واژن

استفاده از این دستگاه مزایای مهمی نسبت به بقیه روش های درمانی دارد که شامل:

  • نیاز به بیحسی یا بیهوشی ندارد
  • درد ندارد
  • بدون خونریزی
  • بدون عوارض جانبی
  • درمان سریع مشکلات ناحیه تناسلی

عوارض rf واژن

تاکنون هیچ گونه عوارضی نسبت به این دستگاه گزارش نشده است. لیزر RF واژن یکی از بی خطرترین روش های درمان بیماری های ناحیه تناسلی است.

هزینه آر اف واژن در شیراز

هزینه ار اف واژن در شهر شیراز نسبت به بقیه شهرها کمتر است. تعداد جلسات آر اف، انجام عمل های زیبایی زنانه همزمان با آر اف واژینال و مرکزی که مراجعه می کنید (کلنیک خصوصی، مطب و …) همگی در تعیین هزینه rf واژن موثر خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید